CO ZABALIT DO ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Když nastane čas, kdy je potřeba zabalit naše ratolesti na školku nebo školu v přírodě, začneme teprve zjišťovat, co nám chybí nebo z čeho už nám děti od loňska vyrostly.

Myslím, že to zažil každý z nás. A pokud právě potřebujete vypravit vaši ratolest na školu v přírodě Nevěste Hlavu!

Je tu náš e-shop Oblečeníupetule.cz, aby vám nejen poradil s výběrem vhodného oblečení pro děti, ale také, aby vám expres toto oblečení doručil.

Důležité je mít seznam! Jeden univerzální jsme si pro vás připravili a je ke stažení a vytisknutí ZDE.

template-(12)_optimized

POLOŽKY SEZNAMU

1. na seznamu jsou outdoorové kalhoty. U nás na e-shopu najdete tzv. kostkáče, jsou buď ze středně silného materiálu, který připomíná tenký manžestr nebo klasické plátěné kalhoty. Kalhoty nejsou voděodolné, ale jsou prodyšné a když vyloženě neleje, jsou za nás top na túry. Máme outdoorové kalhoty pro kluky i outdoorové kalhoty pro holky

Jako outdoorové kalhoty lze použít i letní softshellové kalhoty, které vynikají lehkou voděodolností a jsou pružné.

 

2. na seznamu jsou voděodolné dětské softshellové kalhoty, při teplotách nad nulou postačují nezateplené softshellové kalhoty. Velice dobrou alternativou jsou i šusťákové kalhoty s bavlněnou podšívkou.

Chlapecké softshellové kalhoty i dívčí softshellové kalhoty máme od velikosti 98 do 170. Šusťákové kalhoty pro kluky i holky od velikosti 98 do 164.

 

3. v seznamu jsou dětské tepláky, kterých na našem e-shopu máme velký výběr, jak pro kluky, tak pro holkyPro holky můžete také zabalit legíny, které můžete vybrat v kategorii dlouhé dívčí legíny.

 

4. nezapomeňte na dětské kraťasy a dívčí 3/4 legíny v kufru by neměly chybět cca 2 kusy. Najdete je v kategorii chlapecké kraťasy nebo dívčí kraťasy

a dívčí třičtvrteční legíny.

 

5. Důležitou součástí kufru je určitě kvalitní voděodolná bunda. U nás doporučujeme dětské šusťákové bundy s děrovanou podšívkou, které vydrží nějakou tu vodu, neprofouknou a jsou dobře skladné na výlet do batůžku.

Šusťákové bundy pro kluky i šusťákové bundy pro holky najdete v našich kategoriích jarní/podzimní bundy.

 

6. V kufru by neměly chybět aspoň dvě mikiny, stačily by klasické bavlněné nebo pokud má být chladnější počasí, můžete zabalit i jednu zateplenou mikinu nebo fleecovou mikinu.

Velký výběr chlapeckých mikin i velký výběr dívčích mikin najdete v našich kategoriích dětské mikiny.

 

7. Zabalte aspoň 5 dětských triček, dle počasí můžete zvolit s krátkým rukávem nebo doplnit i o trička s dlouhým rukávem.S výběrem si určitě poradíte v našich kategoriích: trička pro kluky nebo trička pro holky.

 

8. Nemělo by chybět ani kvalitní dětské pyžamo na spaní, opět dle zimomřivosti vaší ratolesti můžete zvolit buď klasické pyžamo s dlouhým rukávem a dlouhými kalhoty nebo pyžamo s krátkým rukávem a kraťasy.

Opět máme výběr v kategoriích: chlapecká pyžama i dívčí pyžama.

 

9. Zabalit je potřeba i spodní prádlo a ponožky a to v počtu tak, aby byla možnost si vzít každý den čisté. Tedy aspoň 5 kusů.I na toto jsme mysleli a za výhodné ceny u nás nakoupíte dívčí kalhotky i chlapecké boxerky.

 

10. Do batůžku nebo i do kufru určitě patří dětská pláštěnka. U nás máme pláštěnky pro ty nejmenší od velikosti 98 až po výrostky do velikosti 164.

Chlapecké pláštěnky a Dívčí pláštěnky zde.

 

11. Jsou součástí seznamu i kvalitní boty, ty na našem e-shopu nevedeme, ale určitě si vyberete na e-shopu Botonozka.cz

 

Přejeme vašim dětem, aby si užily školku a školu v přírodě naplno v našem skvělém oblečení!

88079647_553528468704276_4091940974987575296_n (4)